O nas

Jesteśmy grupą profesjonalnych lektorów, zafascynowanych swoją pracą i przekazywaniem swojej wiedzy innym. Szkoła istnieje już od października 2006 roku. Dyrektorem szkoły jest mgr Grzegorz Lewandowski, po wieloletnim pobycie w krajach anglojęzycznych, m.in. w Anglii, Stanach Zjednoczonych oraz w kilku krajach Afrykańskich. Ma on duże doświadczenie pedagogiczne, między innymi nauczanie języka angielskiego i włoskiego w jednej z największych i najbardziej cenionych szkół językowych w Warszawie: Akademii Nauki, mającej gęstą sieć szkół w całej Polsce.

Współpracujemy i jesteśmy w kontakcie z lektorami z okolicznych szkół, między innymi z tymi, dla których język, którego uczą, jest językiem ojczystym.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem twórców bezpośredniej metody nauczania języka angielskiego Direct English, która to, w swoich ogólnych zasadach, zbliżona jest do Metody Callana używanej w naszej szkole do 2009 roku.

W ciągu kilku lat naszej działalności w powiecie aleksandrowskim, przeprowadziliśmy trzy kursy językowe dla dorosłych, finansowane z funduszy Unii Europejskiej, zakończone z bardzo dobrą opinią i zadowoleniem uczestników.

W obecnej chwili prowadzimy kursy językowe w dwóch miejscach: przy ul. Orzechowej 17c oraz w Radziejowskim Domu Kultury (w soboty).

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy!!!

Nasze główne atuty to:

* najefektywniejsza w języku angielskim metoda DIRECT ENGLISH
* nacisk na mówienie już od pierwszej godziny (idealne dla przygotowujących się do matury lub innych egzaminów, czy wyjazdów zagranicznych)
* starannie przygotowani lektorzy po kilkuletnim stażu w Warszawie oraz nauczyciele z najlepszych okolicznych szkół
* standardowe zajęcia 1 godz. 2 razy w tygodniu
* małe grupy standardowe do 8 osób (najczęściej 3-4 osobowe); także zajęcia indywidualne
* możliwość zawieszenia zajęć i kontynuacji po pewnym czasie nawet z inną grupą
* 1 godzina (50 min.) od 10 zł
* dogodne formy płatności
* rabaty
* 20-25% zajęć z native speaker
* zajęcia od 7.30 do 20.30 (poniedziałek-piątek);
* sekretariat otwarty: poniedziałek-piątek od 15.00 do 20.00; w sobotę szkoła nieczynna (możliwe zajęcia indywidualne)
* miła atmosfera i otoczenie – dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów
* przestrzenna i wygodna poczekalnia.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.